logo

Du er her:

Lokallagslederne i Norges Bygdeungdomslag

Her finner du en liste over hvem som er ledere i alle våre lokallag og kontaktinformasjon til dem.

 

Akershus Bygdeungdomslag

Aurskog-Høland Bygdeungdomslag    
Leder: Amalie Trandem. E-post: amalie-t@hotmail.com

Christiania Bygdeungdomslag  
Leder: Iver Tøsti. E-post: iver.tosti@gmail.com

Eidsvoll Bygdeungdomslag    
Leder: Adrian Elstad. E-post: adrels@hotmail.com

Enebakk Bygdeungdomslag    
Leder: Andrea Skretting. E-post: andrea.skretting@gmail.com

Frogn og Nesodden Bygdeungdomslag 
Leder: Aksel Engebretsen E-post:frognognesoddenbu@yahoo.no 

Gjerdrum Bygdeungdomslag    
Leder: Christian Pedersen. E-post: christian@uterom.no

Hurdal Bygdeungdomslag  
Leder: Dorthe Maren Skjølås. E-post: dorthe.maren@live.no

Kråkstad og Ski Bygdeungdomslag    
Leder: Inga Mørck. E-post: imoerck@frisurf.no

Nannestad Bygdeungdomslag    
Leder: Lasse Patrick Johansen-Richardsen. E-post: lassepj-r@hotmail.no

Nes Bygdeungdomslag  
Leder: Andreas Jensen. E-post: andreas.jensen@live.com 

Nittedal/Hakadal Bygdeungdomslag 
Leder: Markus Slommerud. E-post: slommerud1@gmail.com

Skedsmo Bygdeungdomslag    
Leder: Håkon Bjørnholt. E-post: hakon.bjo@gmail.com

Sørum Bygdeungdomslag    
Leder: Ole Kristian Sæther. E-post: ole.kr@live.no

Ullensaker Bygdeungdomslag    
Leder: Kristine Tveit. E-post: kristine11@live.no

Vestby Bygdeungdomslag    
Leder: Lars Herman Røed. E-post: lars.roed09@gmail.com

Ås Bygdeungdomslag    
Leder: Helga Wærstad Norum. E-post: helgawn@hotmail.com

 

Aust-Agder

Aust-Agder Bygdeungdomslag
Leder: Ikke valgt enda.

 

Buskerud Bygdeungdomslag

Hallingdal Bygdeungdomslag    
Leder: Guro Støen Dramstad. E-post: g_sd@live.no

Lier Bygdeungdomslag
Leder: Madelene Hedenstad Andersson. E-post:madelene-ha@live.no 

Modum Bygdeungdomslag
Leder: Jørgen Nes. E-post: jorgen.nes@hotmail.com

Numedal Bygdeungdomslag    
Leder: Veronica Henriksen. E-post: verohen@live.no

Sigdal og Eggedal Bygdeungdomslag  
Leder: Vegard Klev. E-post:v.klevern@gmail.com

 

Hedmark Bygdeungdomslag

Alvdal Bygdeungdomslag    
Leder: Knut Harald Skogli. E-post: knut_skogli@hotmail.com

Brøttum Bygdeungdomslag    
Leder: Eline Sveen. E-post: elinesveen@gmail.com

Elverum Bygdeungdomslag    
Leder: Natalie Gjærum. E-post: nataliegjrum@gmail.com

Furnes Bygdeungdomslag    
Leder: Mari Lunna. E-post: marilunna20@gmail.com

Grue Bygdeungdomslag  
Leder: Magnus Mo Opsahl. E-post: magnusmoopsahl@gmail.com

Løten Bygdeungdomslag    
Leder: Jørgen Lauritsen. E-post: jo-lau98@hotmail.com

Nes Bygdeungdomslag    
Leder: Anton Bogsti. E-post: bogstianton@gmail.com

Ringsaker Bygdeungdomslag    
Leder: Rebecca Fjeld. E-post: beccafjeld@hotmail.com

Romedal/Stange Bygdeungdomslag    
Leder: Marte Molstad Engebakken. E-post: martemolstadengebakken@gmail.com

Vang Bygdeungdomslag    
Leder: Karina Kaspersen E-post: karinakaspersen@hotmail.com

Veldre Bygdeungdomslag    
Leder: Helene Storlien. E-post: helenestorlien@hotmail.com

Vingelen Bygdeungdomslag    
Leder: Gjermund Østvang . E-post: eksempel999@hotmail.com

 

Hordaland Bygdeungdomslag

Fløien Bygdeungdomslag    
Leder: Åshild Fagerbakke Fosse. E-post: aashild_94@hotmail.com

Kvam Bygdeungdomslag    
Leder: Espen Brattli. E-post: espen.b4@gmail.com

Sveio Bygdeungdomslag    
Leder: Lena Bakke Handeland. E-post: bakke10@live.no

Voss Bygdeungdomslag    
Leder: Kjetil Kvalfoss. E-post: kjetil_kk@live.no

Møre og Romsdal Bygdeungdomslag

Gjemnes Bygdeungdomslag    
Leder: Ida-Malene Hyllnes. E-post: idamalenehyllnes@gmail.com

Halsa Bygdeungdomslag    
Leder: Morten Silseth. E-post: halsa-bu@hotmail.com

Skåla Bygdeungdomslag    
Leder: Silje Brubæk. E-post: silje.brubek@nesset.kommune.no

Surnadal Bygdeungdomslag    
Leder: Fredrik Stene. E-post: fredrik-stene@hotmail.no

 

Nordland

Vefsn Bygdeungdomslag:
Leder: Ikke valgt enda.

Vesterålen Bygdeungdomslag:
Leder: Monika Nyland. E-post: monika_nyland13@hotmail.com

Nord-Trøndelag Bygdeungdomslag

Inderøy Bygdeungdomslag    
Leder: Tom Ivar Fossum Winje. E-post: t-ivar@hotmail.com

Leksvik og Mosvik Bygdeungdomslag    
Leder: Robin Grande. E-post: robin.grande@hotmail.com

Levanger Bygdeungdomslag    
Leder: Ørjan Ringstad. E-post: oerjan.ringstad@gmail.com

Nærøy og Vikna Bygdeungdomslag    
Leder: Anna Fløan. E-post: anna.floan@hotmail.com

Steinkjer Bygdeungdomslag    
Leder: Kine Derås Løvseth. E-post: kinedl99@hotmail.com

Stjørdal Bygdeungdomslag    
Leder: Emil Forbord. E-post: emil.forbord@veidekke.no

Verdal Bygdeungdomslag    
Leder: Janita Falch Johnsen. E-post: janitafj@hotmail.com

 

Oppland Bygdeungdomslag

Biri Bygdeungdomslag    
Leder: Andreas Smestad Svartbekk. E-post: panogkirakul1@hotmail.com

Eina Bygdeungdomslag    
Leder: Cathrine Thorsbakken Midtbu. E-post: cath.thors@hotmail.com

Fron Bygdeungdomslag  
Leder: Lene Berge. E-post: fronbygdeungdomslag@outlook.com

Gausdal Bygdeungdomslag    
Leder: Mari Bakkeli. E-post: mari_bakkeli@hotmail.com

Gran/Brandbu Bygdeungdomslag    
Leder: Sofie Persdatter Sangnæs. E-post: sofie.persdatter@hotmail.com

Heidal/Sel/Vågå Bygdeungdomslag    
Leder: Ingrid Heringstad. E-post: ingridheringstad@hotmail.no

Jevnaker Bygdeungdomslag    
Leder: Johannes Greftegreff. E-post: johannesgre@gmail.com

Land Bygdeungdomslag    
Leder: Erik Kristofferstuen. E-post: erik.kristoff@hotmail.com

Lesja og Dovre Bygdeungdomslag
Leder: Trond Tynnøl. E-post: lesjadovrebu@gmail.com

Lom og Sjåk Bygdeungdomslag    
Leder: Anna Hammerdalen. E-post:annasol@live.no

Ringebu og Fåvang Bygdeungdomslag    
Leder: John Madssveen. E-post: newhollandt5060@hotmail.com

Valdres Bygdeungdomslag    
Leder: Ole Martin Ringen. E-post: ringagutn@hotmail.com

Vardal Snertingdal Bygdeungdomslag    
Leder: Kristine Grimstad Veseth. E-post: kristinegv_94@hotmail.com

Vestre Toten Bygdeungdomslag    
Leder: Anders Dragerengen. E-post: andersdragerengen@gmail.com

Østre Toten Bygdeungdomslag    
Leder: Sanne Bekkø. E-post: ostretotenbu@gmail.com

Øyer/Tretten Bygdeungdomslag    
Leder: Johannes Linn. E-post: johanneslinn@hotmail.com

 

Rogaland Bygdeungdomslag

Bjerkreim Bygdeungdomslag  
Leder: Susanne Røssland. E-post: susannerossland@hotmail.com

Gjesdal Bygdeungdomslag  
Leder: Ida Marie Bollestad. E-post: imbollestad@yahoo.no

Klepp Bygdeungdomslag
Leder: Geir Egil Reve. E-post: geir.egil.reve@pon.com

Nærbø Bygdeungdomslag    
Leder: Ann Mari Rosseland. E-post: ann-mari1211@hotmail.com

Orre Bygdeungdomslag  
Leder: Jørgen Hauge. E-post: jorgengh@hotmail.com

Sandnes Bygdeungdomslag
Leder: Jonas Henry Alvestad. E-post: jonas_alvestad@hotmail.com

Time Bygdeungdomslag    
Leder: Karina Tegle. E-post: ktegle@gmail.com

Varhaug Bygdeungdomslag    
Leder: Martin Hobberstad. E-post: hobberstad-81@hotmail.com

 

Sør-Trøndelag Bygdeungdomslag

Bygdeungdomslaget Samhald    
Leder: Oline Hoston E-post: olinehoston@hotmail.com

Bygdeungdomslaget Sambandet    
Leder: Mina Framnes. E-post: mina.framnes@hotmail.com

Horg og Flå Bygdeungdomslag    
Leder: Sara Øian. E-post: sara_oian@hotmail.com

Hølonda Bygdeungdomslag    
Leder: Emma Lillebudal E-post: e.lillebudal@icloud.com

Indre Fosen Bygdeungdomslag    
Leder: Irene Alseth. E-post: ireneals@hotmail.no

Meldal Bygdeungdomslag    
Leder: Malin Solberg. E-post: solberg236@gmail.com

Nidelven Bygdeungdomslag
Leder: Julie Sollie. E-post: julie_sollie95@hotmail.com

Skaun Bygdeungdomslag    
Leder: Karin Nilsen. E-post: nilka300992@gmail.com

Strinda Bygdeungdomslag    
Leder: Einar Jensen. E-post: einar_oj_92@hotmail.com

Telemark

Bamble Bygdeungdomslag
Leder: Vegard Gunder Tangvald. E-post: vegard.tangvald@hotmail.com

Norsjø Bygdeungdomslag
Leder: Hans Jørgen Bjerva E-post: hans_j_90@hotmail.com

Seljord og Kviteseid Bygdeungdomslag
Leder: Vigdis Groven Opsund. E-post: vigops@live.no

 

Vestfold Bygdeungdomslag

Botne/Hillestad Bygdeungdomslag    
Leder: Julie Skatrud. E-post: skatrudj@icloud.com

Lågendalen Bygdeungdomslag   
Leder: Tonje Skaug. E-post: tonje.skaug.29@gmail.com

Re Bygdeungdomslag  
Leder: Tor Fredrik Bjune. E-post: torfrebju@gmail.com

Sande bygdeungdomslag    
Leder: Lars Helge Kalmoe. E-post: larshelgekalmoe@gmail.com

Stokke og Andebu Bygdeungdomslag    
Leder: Jeanette Buar Dahl E-post: jeanette_buar@hotmail.com

 

Østfold Bygdeungdomslag

Aremark Bygdeungdomslag    
Leder: Thea Ulsrød. E-post: theak@halden.net

Askim Bygdeungdomslag 

Leder: Martin Huuse. E-post: martin_h_96@hotmail.com

Berg Bygdeungdomslag    
Leder: Ragnhild Eriksen. E-post: rageri99@hotmail.com

Eidsberg og Hærland Bygdeungdomslag    
Leder: Anders Berntsen. E-post: anders-bertsen@hotmail.com

Fredrikstad Bygdeungdomslag    
Leder: Andrea Hvidsten. E-post: andrea.hvidsten@hotmail.com

Hobøl Bygdeungdomslag    
Leder: Celine Gulliksen Berger. E-post: celine.gulliksen@hotmail.com

Marker Bygdeungdomslag 
Leder: Elias Bye. E-post: eliasbye@hotmail.com

Rakkestad og Degernes Bygdeungdomslag    
Leder: Ida Marie Schie. E-post: ida13@live.no

Råde Bygdeungdomslag    
Leder: Julie Winther Strømnes. E-post: juliestromnes@gmail.com

Sarpsborg Bygdeungdomslag    
Leder: Anna Dangstorp. E-post: anna.dangstorp@hotmail.com

Skiptvet Bygdeungdomslag    
Leder: Jo Kristian Aamodt-Haug E-post: jo-k@live.no

Spydeberg Bygdeungdomslag    
Leder: Simen Aasheim Torp. E-post: simen_torp@hotmail.com

Svinndal Bygdeungdomslag    
Leder: Ingrid Tofteberg. E-post: i_tofteberg@hotmail.com

Trøgstad Bygdeungdomslag    
Leder: Veronica Langsæther. E-post: veronica-langseter@gmail.com

   

Norges Bygdeungdomslag: Pb. 9377 Grønland, 0135 Oslo
Telefon: 22 05 48 00 : E-post: post@nbu.no

   agrol  Landkreditt