logo

Lokallag i Rogaland

Her er en oversikt over lokallaga i Rogaland Bygdeungdomslag. Klikk deg inn på navnet for å sjå Facebooksidene til lokallaga

Bjerkreim Bygdeungdomslag

Susanne Røssland
Tlf: 90 86 17 41

susannerossland@hotmail.com
 

Gjesdal Bygdeungdomslag

Ida Marie Bollestad
Tlf: 95 47 77 58

imbollestad@yahoo.no
 

Klepp Bygdeungdomslag

Geir Egil Reve
Tlf: 99 15 30 89 


geir.egil.reve@pon.com
 

Nærbø Bygdeungdomslag

Ann Mari Rosseland
Tlf: 98490866

ann-mari121@hotmail.com
 

Orre Bygdeungdomslag

Jørgen Hauge
Tlf: 99427545

jorgengh@hotmail.com
 

Sandnes Bygdeungdomslag

Jonas Henry Alvestad
Tlf: 41264042

jonas.alvestad@gmail.com

 

Time Bygdeungdomslag

Karina Tegle
Tlf: 99129307

ktegle@gmail.com
 

Varhaug Bygdeungdomslag

Martin Hobberstad
Tlf: 47819033

hobberstad-81@hotmail.com

   

Norges Bygdeungdomslag: Pb. 9377 Grønland, 0135 Oslo
Telefon: 22 05 48 00 : E-post: post@nbu.no

   agrol  Landkreditt